Dnia 1 września 2022 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023.

Msza Św. rozpocznie się o godz. 8:00 w Kościele Parafialnym.

O godz. 9:00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na terenie Amfiteatru przy Publicznej Szkole Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym.

Autobus szkolny w tym dniu będzie kursował w godzinach porannych według harmonogramu przewozów (pod Kościół Parafialny),

INFORMACJA DOTYCZĄCA

TRASY PRZEWOZÓW AUTOBUSÓW SZKOLNYCH OD 1 WRZEŚNIA 2022 R.

w obwodzie Publicznej Szkoły Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym:

Trasa I Rozpoczęcie przewozu:

Autobus 1

7.00 – 7.30 Majdan Krzywski – Gliniska - Krzywe – Olszanka -  Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym;

7.35 – 7.50 Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym – Łopiennik Dolny Kolonia (dojazd drogą krajową obok firmy Krautex) - Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym.

Odwozy po zakończonych zajęciach będą o godz. 14.10, w dni w których zajęcia będą realizowane dłużej (w zależności od planu), odwozy będą się odbywały o godz. 15.00.

Trasa II Rozpoczęcie przewozu:

Autobus 2

7.00 – 7.25 Nowiny – Kolonia Krzywe – Łopiennik Górny – Szkoła Podstawowa
              w Łopienniku Nadrzecznym;

7.30 – 7.50 Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym – Łopiennik Dolny Kolonia (trasa za kościołem) - Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym.

Odwozy po zakończonych zajęciach będą o godz. 14.10, w dni w których zajęcia będą realizowane dłużej (w zależności od planu lekcji), odwozy będą się odbywały o godz. 15.00.

Trasa III Rozpoczęcie przewozu:

Autobus 3

7.40 – 7.50 Szkoła Podstawowa w Łopienniku Dolnym – Łopiennik Dolny - Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym.

autobus_szkolny.docx

• ODPUST KU CZCI ŚW. BARTŁOMIEJA W ŁOPIENNIKU NADRZECZNYM

23.08.2022

ODPUST KU CZCI ŚW. BARTŁOMIEJA W ŁOPIENNIKU NADRZECZNYM

SUMA ODPUSTOWA 28.08.2022 GODZINA 1200

Przewodniczy – Ks. Kan. Adam Brzyski – proboszcz parafii Św. Bartłomieja w Łopienniku Nadrzecznym.

Kazanie wygłosi – Ks. Kan. Roman Skowron – dziekan dekanatu Krasnystaw Zachód.

Organy – Pan Paweł Suryś.

W czasie sumy odpustowej będą wykonywane wybrane części stałe Mszy św. autorstwa Pana Mariana Sawy naszego rodaka.

Po sumie odpustowej zapraszamy na krótki koncert muzyki organowej skomponowanej przez Pana Mariana Sawę, będą to preludia do znanych pieśni kościelnych. Za organami zasiądzie i koncert poprowadzi Pan Paweł Suryś organista z parafii Św. Bartłomieja w Łopienniku Nadrzecznym.