• Nasze sukcesy

• Podium w zawodach powiatowych w tenisie stołowym!

• Podium w zawodach powiatowych w tenisie stołowym
          12.10.2023 r. reprezentacja szkoły w składzie: Bartosz Lupa i Filip Sokoluk, wzięła udział w Igrzyskach Młodzieży w tenisie stołowym.
          Zawody na szczeblu powiatowym rozegrano w Fajslawicach.
          Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze i po zaciętej sportowej walce zajęli ostatecznie 3 miejsce, choć drugie bylo minimalnie przegrane…
          Brawo!
        • 2022/23

•

III miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Badminton Drużynowy Dziewcząt

III miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu krasnostawskiego za rok szkolny 2021/22 w kategorii Igrzyska młodzieży

II miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu krasnostawskiego za rok szkolny 2021/22 w kategorii Igrzyska dzieci

IV miejsce w zawodach powiatowych w drużynowym tenisie stołowym

W dniu 14.02.2023 r. w Fajsławicach zostały rozegrane zawody powiatowe w drużynowym tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci w kategorii roczników 2010 i młodsi. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy w składzie: Krzysztof Kulibab, Przemysław Kucharski, Karol Górny i Tycjan Lupa.

Zajęliśmy 4 miejsce ale zdobyliśmy cenne doświadczenie

• Sztafeta chłopców na podium w powiecie!

• Sztafeta chłopców na podium w powiecie! 💪
          10.10. na stadionie miejskim w Krasnymstawie odbyły się sztafetowe biegi we wszystkich kategoriach wiekowych na dystansie 6x400/800 metrów🏃‍♂️
          Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z roczników 2010 i młodsi w ramach Igrzysk Dzieci.
          Dzielna sztafeta z Łopiennika przybiegła do mety na bardzo dobrym 3 miejscu w składzie: Damian Olejarczyk, Hubert Rybak, Bartosz Sysa, Tomasz Kasprzak, Krzysztof Kulibab, Przemysław Kucharski, oraz Karol Górny.
          Gratulacje
          Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
        • 2021/22 MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W BADMINTONIE!!!

• Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Zuzanna Sawa, Zofia Huba i Wiktoria Lupa wygrała finałowy turniej o mistrzostwo województwa lubelskiego w badmintonie drużynowym dziewcząt.

MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W BADMINTONIE!!! - Obrazek 1

Zawody zostały rozegrane w Ludwinie w ramach cyklu zawodów szkolnych Igrzyska Dzieci.

Dzielne zawodniczki z Łopiennika w pokonały podczas tych rozgrywek 7 szkół takich jak: SP 4 Zamość, SP Tarnogród, SP 3 Świdnik, SP Wólka Rokicka, SP 38 Lublin, SP Dratów oraz SP Nałeczów.

Jest to jeden z największych sukcesów sportowych w historii szkoły.

Wielkie gratulacje!

Opiekun: Grzegorz Rycyk

• I MIEJSCE W REJONIE!

• Nasze dziewczęta w składzie: Zuzanna Sawa i Zofia Huba zostały mistrzyniami rejonu podczas zawodów w badmintonie drużynowym rozgrywanych w Zamościu.

I MIEJSCE W REJONIE! - Obrazek 1

W nagrodę reprezentantki naszej szkoły zagrają w mistrzostwach województwa w Ludwinie 22.11.

Powodzenia!

Opiekun: Grzegorz Rycyk

• Turniej o puchar Tymbarku

• 04.03.2020r. na boiskach przy Zespole Szkół Podstawowych nr.1 w Krasnymstawie został rozegrany powiatowy turniej o puchar Tymbarku w piłce nożnej chłopców w kategorii do 12 lat.

Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce.
          Anatol Zaj, kapitan drużyny strzelił 10 goli.
          A oto skład: Anatol Zaj, Jakub Surowiec, Antoni Mazur, Antoni Dumała, Jakub Rybak, Gabriel Lipa, Jakub Szarzyński i Krystian Sysa.
          Gratulacje!

• Artystyczne

• 2020-12-02

Nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Organizatorem konkursu była Powiatowa Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie - zadanie konkursowe polegało na zaprojektowaniu okładki do ,,Balladyny J. Słowackiego.

NAGRODY OTRZYMAŁY :

Maja Bubicz – klasa V Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym. Opiekun: Wioletta Kulik.

Anna Kiszczak – klasa VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym. Opiekun: Leszek Duda.

Wanessa Rozwałka – klasa VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym. Opiekun: Leszek Duda.

• 04.12.2021

Nagroda w konkursie literackim „Nasze lektury – znamy i czytamy,,

Nagrodę w konkursie zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Krasnymstawie „Nasze lektury– znamy i czytamy,, otrzymała Milena Szewczak uczennica klasy VII

Zadaniem uczestników konkursu było napisanie  innego zakończenia ,, Balladyny,, J. Słowackiego