• Wf

• Współzawodnictwo sportowe 2015/2016

• Zawody rejonowe w piłce ręcznej chłopców GIM

22 marca w hali OSiR w Zamościu zostały rozegrane zawody rejonowe Gimnazjady chłopców w piłce ręcznej. Reprezentacja naszej szkoły po zaciętych meczach zajęła piąte miejsce w tym turnieju a wygrała drużyna gospodarzy czyli Gimnazjum nr.5 z Zamościa.
            A oto skład: Damian Kolasiński, Adrian Podlipny, Łukasz Pietrasiak, Karol Knapczyk Konrad Pawelec, Fabian Sawa, Mateusz Sawa, Konrad Trojanowski, Rafał Sławacki Mateusz Sawa, Jakub Szadura, Filip Szymaniak, Patryk Sławacki i Dawid Zaj.

Trzeba trenować więcej i głowy do góry!

Zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców GIM

4.03.2016 w Łopienniku Nadrzecznym zostały rozegrane mistrzostwa powiatu Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców. Wystąpiło 6 szkolnych reprezentacji: Gimnazjum nr.1 Krasnystaw, Żółkiewka, Gorzków, Fajsławice, Małochwiej oraz Łopiennik Nadrzeczny. Drużyna z naszej szkoły zaprezentowała się świetnie i nie dając rywalom szans na zwycięstwo wywalczyła I miejsce. Trzy mecze, trzy wygrane, kolejno: z Gimnazjum nr.1 w Krasnymstawie 10:0, z Żółkiewką 6:2 oraz w finale turnieju z Fajsławicami 9:0. A oto skład: Damian Kolasiński, Kamil Zawada, Adrian Podlipny, Łukasz Pietrasiak, Karol Knapczyk Konrad Pawelec, Fabian Sawa, Mateusz Sawa, Konrad Trojanowski, Mateusz Sawa, Jakub Szadura, Filip Szymaniak, Patryk Sławacki i Dawid Zaj.

Powodzenia na zawodach rejonowych w Zamościu.

Zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt GIM

3.03.2016 odbyły się w Łopienniku Nadrzecznym mistrzostwa powiatu Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt. Zgłosiło się 5 drużyn a zawody rozgrywane były najbardziej sprawiedliwym systemem "każdy z każdym". Reprezentacja naszej szkoły rozegrała cztery mecze, wszystkie wygrała, kolejno: z Siennicą Nadolną 8:1, z Gimnazjum nr.4 w Krasnymstawie 7:1, z Fajsławicami 9:3 i na koniec z Gorzkowem 3:2 po najbardziej zaciętym meczu. Te wyniki zapewniły I miejsce w turnieju i kwalifikację do zawodów rejonowych w Zamościu. A oto skład: Weronika Kowalik, Kasia Szymaniak, Weronika Fornal, Kasia Niemiałkowska, Amanda Sawa, Iwona Korzeniowska, Natalia Olejarczyk, Anna Antoniak, Weronika Szewczak, Wiktoria Trojanowska, Karolina Szewczyk, Paulina Kowalczyk, Martyna Sawa i Kasia Litwin.

Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach!

Zawody rejonowe w drużynowym tenisie stołowym SP

W dniu 21 stycznia 2016 r. w Szczebrzeszynie odbyły się rejonowe zawody w drużynowym tenisie stołowym szkół podstawowych. W rywalizacji startowało po 16 najlepszych drużyn z rejonu wyłonionych w rywalizacjach na szczeblu powiatów w obydwu kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny, które okazały się najlepsze w eliminacjach powiatowych rozgrywanych tydzień wcześniej. Konkurencja - czego należało się spodziewać - była jeszcze silniejsza. Tym większe gratulacje należą się dziewczynom: Kindze Tymickiej i Oli Olejarczyk, które w kategorii dziewcząt starszych zajęły bardzo dobre 4 miejsce. Dziewczynki młodsze w składzie: Julia Kowalska i Kinga Fidecka wypadły jeszcze lepiej i zajmując doskonałe 2 miejsce zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich w Kocudzy! Wszystkim dziewczynom bardzo gratulujemy!!

Zawody powiatowe w drużynowym tenisie stołowym SP

Dnia 14.01.2016 r. W Fajsławicach odbyły się drużynowe zawody tenisa stołowego szkół podstawowych powiatu krasnostawskiego. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych

I kategoria - klasy IV i młodsi, gdzie naszą szkołę reprezentowały: Julia Kowalska (rocznikowo klasa IV) oraz Kinga Fidecka

II kategoria - klasy V - VI, w której wystąpiły Kinga Tymicka i Aleksandra Olejarczyk

Dziewczyny nie dały żadnych szans swoim rywalkom i wygrywając wszystkie swoje mecze zejęły w obydwu kategoriach pierwsze miejsca! Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody wojewódzkie w indywidualnym tenisie stołowym GIM

25.11.2015r. odbyły się w Kocudzy finałowe wojewódzkie zawody w tenisie stołowym indywidualnym. Naszą szkołę reprezentowała Weronika Szewczak z klasy I a. i zajęła dobre 7 miejsce (chociaż apetyty były większe :-) na 30 zawodniczek. Brawo!

Zawody wojewódzkie w badmintonie - Gimnazjum

Gim._Wojew..pdf

Zawody wojewódzkie w indywidualnym tenisie stołowym SP

W dniu 24.11.2015 roku w Kocudzy odbyły się zawody wojewódzkie w tenisie stołowym. Na zawodach tych z naszej szkły startowała Kinga Tymicka. Po bardzo dobrej grze zajęła doskonałe 4 miejsce w województwie!! Wielkie gratulacje

Zawody wojewódzkie w badmintonie drużynowym SP

W dniu 17.11.2015 w Zamościu odbyły się zawody wojewódzkie w badmintonie drużynowym. Nasze dziewczęta w składzie: Pola Zaj i Aleksandra Olejarczyk zagrały bardzo dobrze i mimo gry ze starszym dziewczynami od siebie zajęły 4 miejsce w województwie. Dziewczynom bardzo gratulujemy!!

Zawody rejonowe w badmintonie - Gimnazjum

6.11.2015r. w Zamościu rozegrano zawody rejonowe Gimnazjady w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. Wystąpiło po 7 szkół w obu kategoriach. Według regulaminu   po 2 najlepsze z nich uzyskiwały awans do finałów wojewódzkich. I tak wśród dziewcząt nasza reprezentacja w składzie: Weronika Fornal (III b), Patrycja Sysa (I a) i Martyna Sawa (I a), zajęła II miejsce, przegrywając tylko w finale z Gimnazjum z Zamościa.

Drużyna chłopców w składzie: Kamil Zawada (III a), Łukasz Pietrasiak (III a) i Fabian Sawa (III a) również zajęła premiowane II miejsce, ale w finale z gospodarzami, czyli Gimnazjum nr. 4 z Zamościa  przegrała po zaciętym boju 16-14 - w ostatnim secie decydującego meczu.

Życzymy powodzenia i liczymy na udany rewanż podczas zawodów wojewódzkich!

Zawody rejonowe w tenisie stołowym - Gimnazja

5.11.2015r. w Hrubieszowie odbyły się zawody rejonowe Gimnazjady w tenisie stołowym indywidualnym. 24 dziewczęta i tylu samo chłopców rywalizowało zacięcie, ponieważ po pięcioro najlepszych z nich uzyskiwało awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Naszą szkołę w zawodach w Hrubieszowie reprezentowały: Weronika Szewczak ( klasa I a) oraz Anna Skindzier (III b)Miło nam poinformować, że w kategorii dziewcząt całe zawody wygrała Weronika Szewczak. Życzymy sukcesu w wojewódzkich finałach w Kocudzy!

Zawody rejonowe w tenisie stołowym indywidualnym SP

W dniu 6.11.2015 nasze dziewczyny pojechały na zawody rejonowe do Hrubieszowa. Niestety Julii Kowalskiej nie udało się zakwalifikować do zawodów wojewódzkich, za to Kinga Tymicka przegrała jedynie po zaciętej walce finał i uzayskała awans do zawodów wojewódzkich zajmując II miejsce. Obie dziewczyny zasłużyły na wielkie brawa

Zawody rejonowe w badmintonie SP

W dniu 4 listopada w Zamościu odbyły się zawody rejonowe w badmintonie drużynowym. Nasze dziewczyny (Pola Zaj i Aleksandra Olejarczyk) po wspaniałej walce zajęły ostatecznie II miejsce i tym samym uzyskały awans do zawodów wojewódzkich!!! Wielkie gratulacje!!

Zawody powiatowe w badmintonie SP

W dniu 28.10.2015 w naszej szkole miały miejsce rozgrywki powiatowe w badmintonie. Wśród dziewcząt reprezentantki naszej szkoły były bezkonkurencyjne i wygrały zdecydowanie wyprzedzając szkoły: Orłów Drewniany, Tarzymiechy, Izbica, Łopiennik Dolny i Tarnogóra Kolonia. Dziewczyny w skłądzie: Pola Zaj i Aleksandra Olejarczyk zdobyły tym samym awans na zawody rejonowe. Gratulujemy!

Zawody powiatowe w tenisie stołowym SP

W dniu 22.10.2015 r.  Fajsławicach odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym. Z naszej szkoły startowały 2 dziewczynki, które w swoich kategoriach były bezkonkurencyjne i zajęły I miejsca awansując do zawodów rejonowych. Zawodniczki te to Julia Kowalska i Kinga Tymicka. Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek!