• Programy i innowacje

• Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

• Uczniowie klas 4-8 mają możliwość uczęszczać na zajęcia rozwijające uzdolnienia w ramach projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego, realizowanego w naszej szkole przez p. Jerzego Maja . Celem projektu jest podniesienie kompetencji osób prowadzących zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania informatyczne, a także aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie, pobudzanie kreatywności oraz promowanie współpracy zespołowej w ramach kół informatycznych.
                 Projekt CMI zapewnia uczestnictwo w prestiżowym przedsięwzięciu o zasięgu ogólnopolskim, w tym możliwość stałego kontaktu ze społecznością renomowanych uczelni technicznych, a także kooperację środowisk dydaktycznych na polu uczelni wyższych i nauczycieli szkolnych.
            • Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym

• Nagłówek