• Agendy szkolne

• Zbiórka nakrętek na potrzeby podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie

• W tym roku szkolnym Nasza Szkoła we współpracy z KGW Łopianki, podobnie jak w latach ubiegłych, bierze udział w „zakręconej akcji”. Codzienne zbieranie nakrętek nie wymaga wielkiego wysiłku, a może realnie pomóc osobom w potrzebie. Dodatkowo segregacja odpadów przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. W akcji można zbierać plastikowe nakrętki ze wszystkich opakowań.

Dnia 03.11.2022 r. odjechał kolejny transport pełen worków. Zebrane dzięki mieszkańcom naszej gminy nakrętki trafią na potrzeby podopiecznych Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.

Zachęcamy uczniów i rodziców naszej szkoły oraz wszystkich mieszkańców naszej gminy do dalszego wspierania tej szczytnej akcji i serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc.

• Góra Grosza

•
            Nasza szkoła otrzymała dyplom podziękowania i wyrazy uznania za ogromny wkład w ogólnopolską akcję "Góra Grosza". Akcja, której organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom została przeprowadzona na rzecz dzieci, które nie wychowują się we własnej rodzinie.
            Dziękujemy serdecznie wszystkim przedszkolakom i uczniom za czynny udział i bardzo duże zaangażowanie w zbiórkę i przeliczanie monet.
            Tym samym serdecznie zapraszamy do włączenia się do tegorocznej XXII edycji akcji "Góra Grosza".
          • Paczka na Wołyń

•
            Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do włączenia się w akcję charytatywną
            To szlachetna inicjatywa pomocy Polakom na dawnych Kresach Wschodnich organizowana przez Krasnostawskie Centrum Charytatywne Caritas.

Zbierana będzie: żywność długoterminowa, słodycze, zabawki, gry planszowe, artykuły szkolne, książki, kosmetyki, środki czystości, nowa odzież lub w bardzo dobrym stanie.

Dary prosimy przekazywać wychowawcom klas do 20 listopada 2021 r. Po tym terminie zostaną one dostarczone do organizatorów akcji.

W tym roku konwój z darami trafi do Wspólnoty Sióstr św. Józefa we Lwowie i do Domu Integracji Caritas w Zamłyniu, którym kieruje Ks. Jan Buras - Proboszcz Parafii pw. św. Trójcy w Lubomlu.