• "JASEŁKA"W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM DLA 4-5 LATKÓW

• W dniu 20 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe w którym uczestniczyły dzieci z oddziału przedszkolnego dla 4-5 latków, ich rodzice, a także zaproszeni goście: pani dyrektor Ewa Janik, pani wicedyrektor Dorota Grzesiak, pani Krystyna Toczona i pani Małgorzata Dega. W świąteczny nastrój wprowadził wszystkich występ dzieci. Podczas prezentowanych "Jasełek" dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Następnie uczestnicy łamiąc się opłatkiem złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Po wręczeniu  prezentów, wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców

• KONCERT KOLĘD

• Dnia 21 grudnia jak co roku w naszej szkole odbył się Koncert Kolęd. Jak zawsze było uroczyście, odświętnie i wzruszająco. Każda klasa przygotowała swoją aranżację kolędy lub pastorałki. Podczas koncertu swoje umiejętności miały okazję zaprezentować również dzieci z oddziałów przedszkolnych.

• WYSYŁAMY ŚWIĄTECZNE KARTKI

• 14 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego "zerówki" wybrały się na pocztę. Celem wycieczki było zapoznanie z instytucją poczty i praca listonosza, jak również wysłanie kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi.

• WIGILIA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

• 18.12.2018 r w grupie przedszkolnej 6-latków odbyło się rodzinne spotkanie wigilijne. W uroczystości uczestniczyła Pani dyrektor Ewa Janik, Pani wicedyrektor Dorota Grzesiak katechetka Krystyna Toczona, Pani Małgorzata Dega, rodzice, nauczyciele-wychowawcy i oczywiście najmłodsi uczestnicy, którzy od dawna przygotowywali się do tego spotkania. Dzisiaj zaprezentowali innowacyjną sztukę jasełka – pantomima. Dzieci rewelacyjnie wcieliły się w swoje role i z niezwykłym przejęciem opowiedziały wszystkim zebranym gościom bożonarodzeniową opowieść. Aby umilić nasze spotkanie Rodzice jak zwykle przygotowali nakrycie stołu i potrawy wigilijne. Dzieci złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki swoim rodzicom. Nad wszystkim czuwała Pani Monika Barańska i Pani Dorota Maciejewska. Życzymy Wesołych Świąt.