• Bezpieczna szkoła

• Konkurs 2

• Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnym zadaniu konkursu

Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń.

„ Co powinno się zmienić w Twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje miedzy ludźmi „

Zapraszamy wszystkich chętnych  do udziału w konkursie plastyczno- literackim, którego celem jest przedstawienie sytuacji poprawiających stosunki między ludźmi. Prosimy aby w pracach dominowały takie zagadnienia jak: pomoc słabszym kolegom w nauce, sporcie, wspólne spędzanie czasu z rodzicami, czytanie bajek dzieciom, wspólne wyjazdy klasowe, nawet dzielenie się drobiazgami z kolegami i koleżankami w szkole, gry sportowe, zabawy itp.

Uczniowie mogą wykonać prace w formie komiksu, pracy plastycznej oraz napisać wypracowanie ( długość wypracowania to strona A4).

Prace prosimy składać do 15 stycznia do pani Moniki Sobich – Samko.