• Informacje dla rodziców

• Pomagam mojemu dziecku wybrać zawód i szkołę ponadgimnazjalną

• Drodzy Rodzice,

na pewno zastanawiacie się, kim zostanie Wasze dziecko, gdy dorośnie? Czy będzie szczęśliwe i spełnione zawodowo? Co doradzić dziecku, aby wybory edukacyjno - zawodowe były trafne?

Jedną z najważniejszych czynności, którą możecie podjąć, jest rozmowa z Waszym  dzieckiem o tym, czym chciałoby się zająć w przyszłości, biorąc pod uwagę zarówno wyniki w nauce, jak i cechy osobowości. Wasza rola w planowaniu kariery zawodowej dzieci jest nieoceniona i większość z Was chce mieć pewność, że wybory dokonywane przez Wasze dzieci będą trafne i przyniosą satysfakcję w przyszłości.

Zachęcam Państwa do zapoznania się z broszurą „Pomagam mojemu dziecku wybrać zawód i szkołę ponadgimnazjalną”. Zapraszam także do szkoły na konsultacje z doradcą zawodowym.

Pomagam_mojemu_dziecku_wybrac_zawod_i_szkole.pdf