• Informacje dla rodziców

• INFORMACJA DOTYCZĄCA ZMIANY W PRZEWOZACH SZKOLNYCH OD IX 2018 R.

• INFORMACJA DOTYCZĄCA

ZMIANY W PRZEWOZACH SZKOLNYCH OD IX 2018 R.

W obwodzie Publicznej Szkoły Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym

W związku z trwającym remontem mostu w Krzywem, który jest zaplanowany do końca października, przewozy do Publicznej Szkoły Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym, będą odbywały się w następujący sposób:

Trasa I Rozpoczęcie przewozu:

7.00 – 7.15 Łopiennik Górny – Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym;

7.15 – 7.30 Łopiennik Dolny Kolonia - Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym;

7.30 – 7.45 Łopiennik Dolny Kolonia(za Kościołem).

7.50 – zakończenie przewozu. Przejazd do Szkoły Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym.

Odwozy po zakończonych zajęciach będą odbywały się w tej samej kolejności od godz. 14.45.

Trasa II Rozpoczęcie przewozu:

7.00 – 7.10 Majdan Krzywski,

7.10 - 7.20 Gliniska;

7.20 – 7.30  Nowiny;

7.30 – 7.40 Kolonia Krzywe;

7.40 – 7.50 Olszanka;

7.55– zakończenie przewozu. Przyjazd do Szkoły Podstawowej w Łopienniku Nadrzecznym.

Odwozy po zakończonych zajęciach będą odbywały się w odwrotnej kolejności od godz. 14.45.

Godzina odwozu na obydwu trasach będzie opóźniona o 10 min. Ze względu na wydłużone przerwy szkolne spowodowane decyzją Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Przewóz dzieci na tej trasie ze względu na remont mostu będzie się odbywał zgodnie
            z wyznaczonym objazdem aż do odwołania.